Amfidiusz

Promocyjne ceny Civilization VI

Pojawiła się chyba pierwsza promocja na pre-order Civilization VI. Obecnie w serwisie CDKeys można kupić grę za około 135 zł. 

Screenshot_20160809-202037.png

 

Najkorzystniejszą ofertę otrzymamy zmieniając walutę na ZAR. Po jej zmianie można dodatkowo otrzymać rabat 5% ze strony Facebook firmy. Ostatecznie otrzymamy propozycję połowy ceny z platformy Steam. 

Link do oferty: http://www.cdkeys.com/pc/games/sid-meiers-civilization-vi-6-pc-steam

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesienna Wyprzedaż Steam nie przynosi zbyt wielkiej obniżki na Civ6, ale zawsze można zaoszczędzić 10%, jeśli ktoś nie chce kupować przez pośredników:

 

ZcWNJb2.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Podobna zawartość

  • Przez Amfidiusz
   Zarówno Civilization V, jak i Civilization VI dostały się do ścisłego finału w plebiscycie Steam Awards 2016! Finałowe głosowanie zostało podzielone na grupy, do których trafiło po pięć gier najlepszych w swoich kategoriach. Według graczy, Cywilizacje trafiły do następujących koszyków:
    
   Próba czasu - nagroda przyznawana tytułowi, który praktycznie sie nie zestarzał i jest nadal tak dobry jak w dniu, kiedy zagraliśmy w niego po raz pierwszy. Gra, do której zawsze będziemy wracać.
   Age of Empires II HD The Elder Scrolls V: Skyrim Sid Meier’s Civilization V Team Fortress 2 Terraria  
   Jeszcze tylko 5 minut - Masz jutro wczesny start. Musisz przespać się chociaż tych kilka godzin, więc decydujesz się skończyć grę. Pograsz jeszcze tylko pięć minut... I niespodziewanie wybija 3:30! Nagroda dla gry, która trzyma nas przed monitorem po nocy.
   Counter-Strike: Global Offensive Rocket League Sid Meier’s Civilization VI Fallout 4 Terraria Głosować będzie można na stronie Steam począwszy od 22. grudnia. Głosowanie na Civ5 odbędzie się w wigilię, a na Civ6 w pierwszy dzień świąt. Więcej informacji na stronie Steam.
  • Przez Amfidiusz
   Na Steamie pojawiły się nowe osiągnięcia Steam. Nie zostały one jeszcze nazwane, nie można ich też jeszcze zdobyć. Czyż by przygotowanie gruntu pod nadchodzące DLC?
   http://steamcommunity.com/stats/289070/achievements
    

  • Przez Amfidiusz
   Jesienna wyprzedaż i obniżka ceny Civ5 do około 50zł spowodowały, że ponownie przebiła ona Civ6 w liczbie aktualnych graczy (do tej pory trend był odwrotny). 
    

  • Przez Amfidiusz
   Wraz z jesienna wyprzedażą, Steam rozpoczął także zbieranie nominacji do tegorocznych Nagród Steam (Steam Awards):

    
   A w jakiej kategorii możemy nominować Civilization VI? Jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź!
    

    
   Swój głos można oddać na stronie gry w sklepie Steam:
   http://store.steampowered.com/app/289070/?snr=1_7_7_151_150_1
  • Przez Amfidiusz
   Pojawił się też sposób na zdobycie odznaczenia Steam za wygraną na najwyższym poziomie (i każdym innym). Wystarczy zagrać Rzymem (który otrzymuje darmowy Pomnik w swoich miastach), wybrać zwycięstwo punktowe i ustawić limit tur na jedną. Potem założyć miasto, zakończyć turę - i bam, wygrywamy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)