Amfidiusz

Even MOAR Units

Even MOAR Units

Autor: Deliverator

Seria modów do Civ6 dodająca w sumie 43 nowe jednostki wojenne. Wśród uwzględnionych cywilizacji została także Polska, która może obecnie rekrutować Ułanów oraz Piechotę Wybraniecką.

SNRIP8j.jpg

Link do opisu najciekawszych jednostek: http://imgur.com/a/ifLuy

Link do modyfikacji (Polska): https://forums.civfanatics.com/resources/even-moar-units-poland.25883/

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez Amfidiusz
      Krótki opis jednostek wojskowych z listą ich silnych i słabych stron. Napisy PL.

• Przez Amfidiusz
      Production Queue
      Autor: Lozenged

Nie wiem dlaczego Firaxis nie zaimplementował kolejki produkcyjnej już podczas premiery, ale cieszę się, że niedoróbka ta została załatana. Modyfikacja dodaje całkiem nieźle wyglądającą kolejkę produkcji w mieście po lewej stronie pola wyboru. Cokolwiek klikniesz zostanie do niej dodane, a poszczególne elementy w kolejce możesz dowolnie przestawiać i usuwać.

Modyfikację można pobrać tutaj.
    • Przez Amfidiusz
      Cywilizacja Polski prowadzona przez króla Jana III Sobieskiego.

Pobierz modyfikację

UWAGA: Ze względu na obecne ograniczenia modowania Civ6, nie ma jeszcze możliwości dodania żadnych własnych elementów, włączając w to grafikę, ikony, modele 3D, sceny władców czy audio. Modyfikacja zostanie o nie powiększona po opublikowaniu API przez wydawcę gry. Oznacza to, że ikonki nowych jednostek i budynków będą przydzielane losowo, a na ekranie władcy będziecie widzieć Teddy'ego i Kleopatrę. Jest to więc wczesna wersja beta rozszerzenia. W pełni jednak już grywalna

Instrukcja instalacji:
      Pobierz i rozpakuj modyfikację Skopiuj folder "Polska" do folderu \Dokumenty\my games\Sid Meier's Civilization VI\Mods\ Uruchom grę  W menu głównym wybierz "Zawartość dodatkowa" i aktywuj cywilizację Polski Stwórz rozgrywkę dla jednego gracza wybierając Jana III Sobieskiego  

Komentarze, wytknięcie błędów, sugestie bardzo mile widziane!

• Przez Amfidiusz
      Siedziałem nad tym do trzeciej w nocy, ale jestem zadowolony z rezultatu  W planach mam jeszcze oczywiście dodanie naszej husarii. Niestety, obecnie gra nie pozwala na zmianę grafik, więc domyślnie podczas ładowania wyświetla się Teddy.

Jakieś sugestie co można zmienić lub dodać? Stolicę chcę przenieść do Gniezna lub Krakowa, zobaczą co będzie bardziej pasować.