Amfidiusz

Konkurs! Do wygrania DLC z Jadwigą!

2KGMKT_CivilizationVI_DLC-Poland_Key_Art

Firaxis zaskoczył nas wszystkich wydaniem w środku tygodnia jednego z pierwszych DLC z Jadwigą w roli głównej. Jako że zbliżają się święta, które wielu z Was spędzi w domu, część pewnie przed monitorem goniąc za punktami w Civilization 6. Czas więc na konkurs, w którym do wygrania jest wspomniane DLC z Polską oraz unikalnym scenariuszem obrony Wiednia. 

Zasady proste, bo jest tylko jedna: aby mieć szansę na otrzymanie klucza Steam do DLC wystarczy wkleić w poście poniżej screenshot jednej ze swoich rozgrywek z dowolnej części serii Civilization oraz opisać w dwóch-trzech słowach dlaczego akurat ten moment postanowiliście zapisać. Zwycięzca zostanie wybrany losowo z osób poniżej, więc nie muszą to być wypracowania ;)

Konkurs szybki, kończymy go w piątek rano. O zakończeniu konkursu poinformuję pod screenshotami podając przy tym szczęśliwca, który poprowadzi Polskę ku chwale.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój zrzut ekranu przedstawia wojnę... z głodem, jak widać wygrywaną, na pierwszym planie stolica Kongo z 59 populacji. Odkrywając mechanikę nowej części gry chwilę po premierze Civ 6, w jednej z gier nową cywilizacją Kongo (która ma możliwość budowania specjalnych dzielnic mieszkalnych na terenie porośniętym dżunglą), zacząłem się zastanawiać, jak duże miasto można zbudować z wykorzystaniem tego bonusu. Pomysł był spontaniczny, więc nie szukałem jakiejś idealnej miejscówki na miasto - to stolica w miejscu startowym na losowej mapie, ale dzięki temu widać, jak łatwo budować duże miasta tą cywilizacją.

Pozdrowienia dla twórców strony!

kongo.jpg

Edytowane przez qiangduo47
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj takie zdjęcie z rozgrywki, gdy zacząłem wprowadzać kolegę w świat Cywilizacji, a sam we własnej osobie Atomowy Gandhi użył swej potęgi przeciw Ameryce :D . Wesołych Świąt! civv.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja już 3 osoby zwerbowałem do gry :) Ta gra to fenomen na lata :) A zrzut z nowej rozgrywki, niedawno rozpoczętej - Tym razem obieram inna strategię, zaczynam się od razu zbroić i przygotowywać do wojny :) Ahh, gdybym był Polską... :) 

11.jpg

2222.jpg

Edytowane przez Zgryźliwy
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"screen" ;) z pierwszego uruchomienia VI w dniu 21.10.2016 r. po dobrych 2 latach oczekiwania na nią ... nic dodać nic ująć.

14670684_1303665696318704_5880661391600348146_n.jpg

Edytowane przez ztv0rek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema!

Witam się tym postem przy okazji, myślę że zabawię tu dłużej, bo będzie z kim pogadać o strategiach :)

Jestem maniakiem 5, a obecnie ogrywam 6 :) Wklejam link do zdjęcia z którego jestem dumny - zwycięstwa na deity. Tak wiem, że to zwycięstwo naukowe Koreą, ale zawsze ;) Utkwiło mi w pamięci z kilku powodów - wybrałem ideologię swobód, żeby kupić ostatnią część statku (Stulejman mnie doganiał z ładem), co okupiłem sporym ryzykiem gangbangu ze strony AI (autokracja i ład). Stulejman nawet wysłał flotę pod moje miasto, ale na szczęście tylko jedną jednostkę zdolną zająć miasto, wiec szybko zażegnałem niebezpieczeństwo i zabezpieczyłem wygraną :D

Liczę że wygram, bo obecnie mocno w 6 wsiąkłem.

Polan can into space!

FD9275FAA7AD5F07A18A1341B07A83CFB146E715

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wszystkim za wspólną zabawę! Sześć screenshotów, z których każdy ma swoją historię i na swój sposób jest wyjątkowy :) Mnie pozostaje już tylko wyłonić zwycięzcę:

6NPFB0s.png

@alpitos gratulacje! Klucz do DLC z Jadwigą wyślę poprzez prywatną wiadomość.

Taką samą metodą wyłoniłem zwycięzcę konkursu na stronie FB. Klucz do DLC z Montezumą poleciał do Kamila.

QKz5LAs.png

Wszystkim fanom Cywilizacji życzę niezapomnianych świąt! Sam również udaję się w rodzinne strony, aktualizacje tematów na forum mogą więc być nieco opóźnione. Na pewno jednak wszystko, czym warto się podzielić, znajdziecie tutaj po Nowym Roku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach