Amfidiusz

Production Queue

Production Queue

Autor: Lozenged

ieaQ0iY.jpg

Nie wiem dlaczego Firaxis nie zaimplementował kolejki produkcyjnej już podczas premiery, ale cieszę się, że niedoróbka ta została załatana. Modyfikacja dodaje całkiem nieźle wyglądającą kolejkę produkcji w mieście po lewej stronie pola wyboru. Cokolwiek klikniesz zostanie do niej dodane, a poszczególne elementy w kolejce możesz dowolnie przestawiać i usuwać.

 

Modyfikację można pobrać tutaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tego moda zaraz przetestuję bo zawsze lubiłem kolejkę produkcji. Ponadto ma ona taka cechę, że nie kusi doraźna chwilowa zmiana lecz trzeba się trzymać długofalowego planu, który z czasem skutkuje przewagą produkcyjną, naukową itd.

Inna sprawa. Kiedyś miałem darmowe konto na wrzucanie takich j.w obrobionych zrzutów ekranu bez limitu czasu. Niestety już nie ma darmowych albo ja nie znalazłem. Czy to jest może też na jakimś darmowym koncie czy tez bezpośrednio na tej stronie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dalej nie wiem jak edytować poprzedni post więc napiszę tak: Przestały mi działać mody najwyraźniej po patchu. Najpierw grałem bez żeby zobaczyć różnice ale teraz dałem ten j.w prawidłowo rozpakowany i oznaczony w menu w dodatkowej zawartości. Zaznaczyłem tez wcześniej używany Tech Slower, który spowalniał badania. Niestety nic nie działa w grze. Nie wiem co może być przyczyną ? Coś gdzieś w plikach trzeba teraz zmienić ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co czytam to jesienna aktualizacja rzeczywiście zepsuła mody. Autorzy muszą je dostosować, a następnie każdy należy ponownie wrzucić do folderu Mods. Najlepiej jednak przedtem je wszystkie usunąć, żeby stare wersje niektórych modów nie gryzły się z innymi. 

 

Screenshot podlinkowany od autora modyfikacji. Jest wiele programów do ich wykonywania, Snagit chyba najbardziej popularny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Podobna zawartość

  • Przez Amfidiusz
   Even MOAR Units
   Autor: Deliverator
    
   Seria modów do Civ6 dodająca w sumie 43 nowe jednostki wojenne. Wśród uwzględnionych cywilizacji została także Polska, która może obecnie rekrutować Ułanów oraz Piechotę Wybraniecką.
    

    
    
   Link do opisu najciekawszych jednostek: http://imgur.com/a/ifLuy
   Link do modyfikacji (Polska): https://forums.civfanatics.com/resources/even-moar-units-poland.25883/
  • Przez Amfidiusz
   Czyli doskonały przykład na to, że niewolnictwo nadal istnieje. No i że warto stawiać Petrę przy wzgórzach pustynnych
    

  • Przez Amfidiusz
   Cywilizacja Polski prowadzona przez króla Jana III Sobieskiego.
    
    
   Pobierz modyfikację
    

    
   UWAGA: Ze względu na obecne ograniczenia modowania Civ6, nie ma jeszcze możliwości dodania żadnych własnych elementów, włączając w to grafikę, ikony, modele 3D, sceny władców czy audio. Modyfikacja zostanie o nie powiększona po opublikowaniu API przez wydawcę gry. Oznacza to, że ikonki nowych jednostek i budynków będą przydzielane losowo, a na ekranie władcy będziecie widzieć Teddy'ego i Kleopatrę. Jest to więc wczesna wersja beta rozszerzenia. W pełni jednak już grywalna
    
   Instrukcja instalacji:
   Pobierz i rozpakuj modyfikację Skopiuj folder "Polska" do folderu \Dokumenty\my games\Sid Meier's Civilization VI\Mods\ Uruchom grę  W menu głównym wybierz "Zawartość dodatkowa" i aktywuj cywilizację Polski Stwórz rozgrywkę dla jednego gracza wybierając Jana III Sobieskiego  
    

    

    
   Komentarze, wytknięcie błędów, sugestie bardzo mile widziane!
    
    
  • Przez Amfidiusz
   Siedziałem nad tym do trzeciej w nocy, ale jestem zadowolony z rezultatu  W planach mam jeszcze oczywiście dodanie naszej husarii. Niestety, obecnie gra nie pozwala na zmianę grafik, więc domyślnie podczas ładowania wyświetla się Teddy.
    

    
   Jakieś sugestie co można zmienić lub dodać? Stolicę chcę przenieść do Gniezna lub Krakowa, zobaczą co będzie bardziej pasować.