Amfidiusz

Administrator
 • Zawartość

  260
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  20

Zawartość dodana przez Amfidiusz

 1. Even MOAR Units Autor: Deliverator Seria modów do Civ6 dodająca w sumie 43 nowe jednostki wojenne. Wśród uwzględnionych cywilizacji została także Polska, która może obecnie rekrutować Ułanów oraz Piechotę Wybraniecką. Link do opisu najciekawszych jednostek: http://imgur.com/a/ifLuy Link do modyfikacji (Polska): https://forums.civfanatics.com/resources/even-moar-units-poland.25883/
 2. Cywilizacja Polski prowadzona przez króla Jana III Sobieskiego. Pobierz modyfikację UWAGA: Ze względu na obecne ograniczenia modowania Civ6, nie ma jeszcze możliwości dodania żadnych własnych elementów, włączając w to grafikę, ikony, modele 3D, sceny władców czy audio. Modyfikacja zostanie o nie powiększona po opublikowaniu API przez wydawcę gry. Oznacza to, że ikonki nowych jednostek i budynków będą przydzielane losowo, a na ekranie władcy będziecie widzieć Teddy'ego i Kleopatrę. Jest to więc wczesna wersja beta rozszerzenia. W pełni jednak już grywalna Instrukcja instalacji: Pobierz i rozpakuj modyfikację Skopiuj folder "Polska" do folderu \Dokumenty\my games\Sid Meier's Civilization VI\Mods\ Uruchom grę W menu głównym wybierz "Zawartość dodatkowa" i aktywuj cywilizację Polski Stwórz rozgrywkę dla jednego gracza wybierając Jana III Sobieskiego Komentarze, wytknięcie błędów, sugestie bardzo mile widziane!
 3. Siedziałem nad tym do trzeciej w nocy, ale jestem zadowolony z rezultatu W planach mam jeszcze oczywiście dodanie naszej husarii. Niestety, obecnie gra nie pozwala na zmianę grafik, więc domyślnie podczas ładowania wyświetla się Teddy. Jakieś sugestie co można zmienić lub dodać? Stolicę chcę przenieść do Gniezna lub Krakowa, zobaczą co będzie bardziej pasować.
 4. Production Queue Autor: Lozenged Nie wiem dlaczego Firaxis nie zaimplementował kolejki produkcyjnej już podczas premiery, ale cieszę się, że niedoróbka ta została załatana. Modyfikacja dodaje całkiem nieźle wyglądającą kolejkę produkcji w mieście po lewej stronie pola wyboru. Cokolwiek klikniesz zostanie do niej dodane, a poszczególne elementy w kolejce możesz dowolnie przestawiać i usuwać. Modyfikację można pobrać tutaj.
 5. Yet (not) Another Map Pack Autor: Gedemon Paczka zawiera m.in: Ogromny rozmiar mapy (128x80) dla wszystkich skryptów map Gigantyczny rozmiar mapy (180x94) dla wszystkich skryptów map Absurdalny rozmiar mapy (230x115) dla wszystkich skryptów map Pozwala na rozpoczęcie gry z 50 cywilizacjami w zaawansowanych ustawieniach rozgrywki Konwersja popularnych map Ziemi i Europy z Civ5 Historyczny start imperiów Uwaga: Wersja Alpha oznacza, że modyfikacja jest wciąż testowana i spodziewana jest cała masa błędów. Ostrzeżenie: Gigantyczny rozmiar mapy jest dużo większy rozmiar "ogromny". Może nie załadować się na twoim pececie (i na pewno potrzebuje sporo czasu na załadowanie się) Absurdalny rozmiar jest największym rozmiarem, z jakim gra sobie poradzi i potrzebuje około 5 minut na załadowanie go do pamięci podręcznej Dla wszystkich trzech dużych rozmiarów zalecane jest obniżenie jakości tekstur w ustawieniach grafiki, na rozmiarach tych gra potrafi zużyć do 6GB VRAM z GPU Instalacja: Pobierz plik za swój dysk twardy Rozpakuj do \Dokumenty\My Games\Sid Meier's Civilization VI\Mods Przejdź do dodatkowej zawartości i zaznacz Aktywuj modyfikację, a następnie uruchom grę
 6. Modyfikowanie większości gier, które nie posiadają oficjalnego wsparcia dla modów, opiera się na społeczności skupionej wokół Nexus Mods. Obecnie jednak mocno ona raczkuje w temacie Civ6, a głównym źródłem niezależnych rozszerzeń gry jest anglojęzyczne forum CivFanatics. Instalacja tych modyfikacji jest jednak dosyć prosta. Po pierwsze, musisz utworzyć folder o nazwie Mods w katalogu użytkownika gry (\Dokumenty\My Games\Sid Meier’s Civilization VI). Będziesz w nim umieszczał wybrane przez siebie modyfikacje, każdą w osobnym folderze. Ponadto, Civ6 pozwala nam bezpośrednio edytować pliki XML i Lua - co oznacza, że możesz ręcznie zmieniać dowolne wartości w tych plikach. Kliknij prawym przyciskiem myszy na nazwę gry w bibliotece Steam, wybierz Właściwości, następnie Pliki lokalne i kliknij Przeglądaj pliki lokalne. Możesz tam edytować dowolny plik - dobrze jest jednak zachować jego kopię. Niektóre modyfikacje będą wymagały dodatkowych czynności. Zawsze należy się zapoznać z instrukcją instalacji, która opisana jest na stronie każdej modyfikacji.
 7. Zapraszam na pierwszą oficjalną rozgrywkę multiplayer strony Civilization6.pl. Zaczynamy w najbliższą sobotę, 10.12.2016, o godzinie 16.00. Wymagana oryginalna kopia Civilization VI na Steam oraz przynajmniej sześć godzin wolnego czasu zwykła rozgrywka, wszystkie typy zwycięstw barbarzyńcy: tak licznik czasu tury szybki ruch szybka walka nacja do wyboru/losowa tryb turowy: hybrydowy tempo rozgrywki: szybkie Chętnych zapraszam do wpisywania się poniżej. Mam nadzieję, że uda nam się zebrać co najmniej 4-5 osób na przyjemny wieczór.
 8. Minęło właśnie embargo nałożone na testerów, które uniemożliwiało im publikowanie materiałów video w sieci. Co oznacza, że na YT zaczynają się pojawiać pierwsze amatorskie gameplaye! Jest to wciąż wersja testowa gry, kilka opcji jest wciąż niedostępne, ale gra jest całkiem grywalna. Proszę Państwa, oto Grecja:
 9. Jeden z lepszych graczy w Civ5 prezentuje swoje pierwsze podejście do Civ6 na wyższym poziomie. Warto obejrzeć i się nauczyć czegoś nowego:
 10. Gracz BabaYetu wygrywa rozgrywkę multiplayer w 42 turze dzięki zwycięstwu kulturowemu grając Chinami.
 11. Za każdym razem
 12. Niemcy pod przywództwem Barbarossy!
 13. Kolejną nacją zaprezentowaną nam przez studio Firaxis są Chiny:
 14. W grze pojawi się imperium Scytów, których krainy sięgały od ziem polskich aż po odległy płaskowyż Kazachstanu.
 15. Brazylię po raz kolejny do zwycięstwa poprowadzi Pedro II
 16. Firaxis zaprezentował nam podgląd możliwości jednej z cywilizacji - Ameryki pod rządami Teodora Roosevelta. Możemy w nim zobaczyć całkiem nieźle już rozwinięte imperium. Ponadto, warto zwrócić na rozróżnienie pomiędzy bonusami przypisanymi do nacji (skrócenie czasu zmian ustrojowych, P-51 Mustang i Film Studio) oraz do lidera (Rough Riders). Otwiera to drogę do zmiany liderów w DLC lub modach, a co za tym idzie do zupełnie innego typu gry po wybraniu danej cywilizacji!
 17. Nie podejmuję się przeczytania na głos imienia lidera ani unikalnych jednostek
 18. Poniżej film prezentujący cywilizację Azteków pod dowództwem Montezumy. Przez pierwszych 90 dni po premierze nacja ta będzie dostępna jako wyłączny DLC dla osób zamawiających pre-order.
 19. Przyszedł czas na zaprezentowanie Norwegii pod przywództwem Haralda:
 20. Gilgamesz i jego Sumeria